Kariera

Jeżeli jesteś zainteresowany dołączeniem do naszego zespołu zachęcamy do przesłania swojego CV oraz listu motywacyjnego na adres e-mail rekrutacja@docufield.com

W związku z rozbudową działu sprzedaży poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Key Account Manager

Region: Dolny Śląsk,  Małopolskie, Śląskie

Zakres obowiązków obejmował będzie w szczególności:

  • Pozyskiwanie i rozwój współpracy z kontrahentami na podległym terenie (klienci korporacyjni, firmy wielodziałowe, duże przedsiębiorstwa prywatne, instytucje publiczne);
  • Budowanie długofalowych relacji z obsługiwanymi klientami i dbanie o pozytywny wizerunek firmy;
  • Realizacja comiesięcznych planów sprzedaży;
  • Raportowanie wyników pracy;
  • Inicjowanie i realizacja działań wspierających sprzedaż;
  • Organizowanie i przeprowadzanie promocji lokalnych.

Oferujemy:

  • Możliwość zdobycia doświadczenia w dynamicznie rozwijającej się firmie;
  • Możliwość uczestniczenia w tworzeniu niezwykle ciekawego projektu w szybko rozwijającej się firmie;
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe oraz system prowizyjny;
  • Narzędzia pracy (samochód służbowy, telefon, komputer);
  • Pracę w atmosferze partnerskiej współpracy.

Jeżeli na wszystkie poniższe pytania Twoja odpowiedź brzmi TAK, to szukamy właśnie Ciebie!!!

Sprzedajesz z bardzo dobrym skutkiem dowolny sprzęt biurowy?

Potrafisz przekonywać klientów do lepszej jakości pomimo wyższej ceny?

Kochasz pracę handlowca?

Lubisz spotykać się z ludźmi?

Potrafisz dobrze organizować swoją pracę?

Jesteś metodyczny?

Lubisz podróżować służbowo?

Masz doświadczenie w prezentowaniu urządzeń?

Na codzień pracujesz z komputerem?

Stale rozwijasz swój talent handlowy i chcesz to nadal robić?

Chcesz bardzo dobrze zarabiać?

Chcesz pracować w stabilnej, dobrze poukładanej firmie, gdzie ludzie są traktowani z szacunkiem i gdzie dla przełożonych liczy się Twoje zaangażowanie?

Podobnie jak z klientami - tak samo z pracownikami budujemy długofalowe relacje.

Mamy w firmie stabilny zespół bez rotacji, bo bardzo starannie weryfikujemy aplikacje kandydatów.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.)"