Kariera

Docufield dostawca technologii zarządzania przesyłką, dokumentem oraz cyfrową produkcją książek

W związku rozwojem działu serwisu poszukujemy kandydatów na stanowisko

Inżynier Serwisu

Region: Poznań

OPIS STANOWISKA

  • instalacje oraz naprawy maszyn poligraficznych
  • przeprowadzanie okresowych przeglądów
  • praca w oparciu o system ticketowy
  • realizacja zadań wsparcia technicznego bezpośrednio u klientów

OCZEKIWANIA

  • doświadczenie w serwisowaniu maszyn
  • umiejętność konfiguracji i diagnostyki urządzeń elektronicznych
  • systematyczność i dokładność, bardzo dobra organizacja pracy
  • duża samodzielność
  • łatwości w komunikacji
  • gotowości do nauki i podnoszenia kwalifikacji
  • zdolności szybkiego reagowania w sytuacjach awaryjnych
  • wykształcenie techniczne
  • podstawowa znajomość języka angielskiego
    (umiejętność czytania dokumentacji technicznej oraz korzystania ze specjalistycznych aplikacji diagnostycznych w języku angielskim)
  • dyspozycyjności i elastyczności z uwagi na specyfikę stanowiska pracy
    (wyjazdy służbowe na terenie zachodniej polski, a w szczególności na terenie województwa wielkopolskiego)
  • prawo jazdy

MILE WIDZIANE

  • doświadczenie w serwisie kopertownic lub produkcyjnych urządzeń introligatorskich
  • wykształcenie z obszaru automatyki lub mechaniki precyzyjnej
  • dobra znajomość języka angielskiego

OFERUJEMY

  • kompleksowe wdrożenie wraz z profesjonalnym przeszkoleniem technicznym
  • możliwość rozwoju w nowoczesnej, dobrze zorganizowanej, średniej wielkości firmie
  • pełne wsparcie zespołu o niskiej fluktuacji kadr w przyjaznej atmosferze
  • umowę o pracę
  • opiekę zdrowotną Luxmed i kartę Benefit System
  • narzędzia pracy takie jak telefon, komputer oraz samochód służbowy

Napisz do nas na info@docufield.com.